Doğum Günü Kutlaması

DÜZELTME: Korona virüsünden dolayı doğum günü kutlamalarına ara vermek zorunda kaldık onun yerine yeni seçeneklerimiz var.

Çocukların bir haftalık bez masrafı 200 TL

Çocukların bir haftalık süt-mama masrafı  200 TL

Bir ailenin bir aylık gıda yardımı 250 TL

Eğer içlerinden birini bağış yapmak ve sevdiklerinize fotoğraf hediye etmek isterseniz aynebilimben@gmail.com’a mail atıp hesap numarası isteyebilirsiniz <3

Biz biraz kalabalığız ama yine de sizin aile arasında yapacağınız küçük bir kutlamadan daha az maliyetliyiz. 3 yaş pasta, kuru pastalar ve içeceklerle birlikte 250 TL’ye bir sürü çocuğun pasta yemesini sağlayabilirsiniz. Hiç bilmediğiniz topraklarda, hiç tanımadığınız çocuklar sizin pastanızı afiyetle yiyebilir. Belli mi olur belki yeni yaşınız onların sayesinde harika geçer. Burada işler biraz yavaş işliyor onun için doğum günü kutlaması için birkaç hafta önce haber verirseniz ve o tarihin müsait olup olmadığını sonarsanız harika olur. Eğer bizimle kutlamak isterseniz aynebilimben@gmail.com adresinden hesap numarasını isteyebilirsiniz.

Not: Baktık doğum günü kutlamaları çığ gibi büyüyor, bu çocuklar neredeyse her gün pasta mı yiyecek diyerek olaya el koyduk! Artık doğum günü haftada bir gün toplu olarak kutlanıyor, kişi başına bir pasta kesiliyor ve artan para yine çocukların, köyün ve inşaatın masraflarında kullanılıyor. Sadece pasta yemenin hiçbir çocuğa katkısı olmaz di mi?

pasta

Hemen paylaş: