Buy us Food

40Do you know that you can make a village of people full with the same amount of money you spend on a average restaurant for four people? The daily food cost of more than 300 people is $75. You can buy our village food on behalf of your own name or the name of a loved one and I can take a photo of the smiling children and post it for you 🙂 If you wish to donate, please send us an e-mail ‘aynebilimben@gmail.com’.

Hemen paylaş: